Hauaplatside hooldus

 

Elus alati ei ole võimalik sugulastel hoolitseda oma lähedaste haudade eest nii sageli kui nad seda soovivad. Põhjused võivad olla väga erinevad - ajapuudus, kaugus, töö eripära või midagi muud. Ja mitte see ei ole kõige tähtsam, kõige olulisem on sellele probleemile lahendus leida. Meil on selline lahendus - "haudade hooldus".

 

Kutsume Teid tutvuma haudade hooldude teenustega telefoni teel +372 55959903 või e-mail  info@ritual.ee

 

Haua eest hoolitsemine ei seisne ainult teatavate tööde teostamises konkreetsetel kuupäevadel. Me kuulame hea meelega Teie vajadusi ja pakume oma poolt lahendusi haua hooldamiseks. Me võime tuua hauale värskeid lilli (sealhulgas konkretsel päeval, näiteks lahkunu sünnipäeval, kui te ei saa teha seda isiklikult), puhastada hauda,  kevadel istutada uusi taimi (eelnevalt kooskõlastades Teiega lillede valiku), regulaarselt lõigata elavtara, valmistada taimi talveks, kattes need okstega, korrastada ära vanad taimed, koristada haud pühadeks, värvida pinki ja mt. Meie kokkuleppe täitmise tõestuseks, pärast iga hauaplatsi hooldust me saadame Teile hauaplatsi fotosid, enne ja pärast hooldust. Sellega olete kindel, mida ja kuidas me tegime. Me garanteerime, et fotod on tehtud sellisel viisil, et võite olla kindel, et pildil kuvatakse Teie lähedase inimese hauda. Haua hooldamise teenuseid pakume  väga suurel territooriumil üle Eesti.

 

Et hakata kasutama haua hooldusteenust, pead ainult võttma ühendust  meie firma”Ritual OÜ” esindajaga, et kokku leppida haua hoolduse sagedus, konkreetsed tööd ja tasumine. Haudade hooldus - uute taimede istutamine, elavtara lõikamine, vanade taimede koristamine , ettevalmistus talveks, pühade eelne haudade puhastamine ja palju muud.

 

Haua puhastamine 20 €

 

                                                   

 

 

Отправьте нам сообщение
Оставьте свое сообщение в этой форме, мы получим его на e-mail и обязательно ответим!