Kandjate teenused

 

Hüvastijatmine lähedase inimesega on leina ja läbi elamuste aeg, mida ei tasu täita rahutuse ja murega organisatsiooniliste küsimuste pärast. Pärast matuse korralduse murelikuks punktiks on alati olnud kirstu transportimise küsimus ning  kellele on usaldatud see vastutusrikas ülesanne - kanda kirstu.

 

Kuidas leida kirstu kandja:

Paljudes kultuurides on veendumus, et need, kes on seotud surnuga sugulus sidemetega, ei tohiks kirstu kanda ega seda langetada hauda. Ja on ratsionaalne. Tuhandeaastane kultuurikood ütleb meile: surnu kandjad peavad olema professionaalid.

Kirstu kandmine on üks neist hetkedest, mille eest tuleks varakult hoolitseda. Matusebüroo “Ritual” aitab Teid ja võib pakkuda professionaalseid kandjad (2-4 inimest sõltuvalt matuste kavast).

Professionane kirstukandja on tugev ja kogenud inimene, kes teab kirstu kandmise kõiki nüansse, nii et riskid kirstu kandmisel on viidud nullini.

 

Kirstukandaja maksumus:

Matusebüroo “Ritual” pakub kehtestatud minimaalsete jaehindadega garanteeritud kvaliteediga tooteid ja teenuseid. Sealhulgas professionaalsete kandjate teenused. Kandja maksumus sõltub valitud matuseplaanist.

Abi kirstu kandmise korraldamisel (kandja väljakutse matustele):

Professionaalsete kirstu kandjate teenust Te saate tellida matusebüroos “Ritual” telefoni teel: 55 959 903.

 

Kandja teenus  - 10€  inimene.

 

                                                           

Отправьте нам сообщение
Оставьте свое сообщение в этой форме, мы получим его на e-mail и обязательно ответим!